Sizin ve tüm sevdiklerinizin sağlığını en uygun fiyata özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigorta ile güvence altına alalım.
Tamamlayıcı sağlık sigortası, müşterilerimizin hastalık veya kaza sonucunda SGK ile anlaşma yapmış hastanelerden fark ücreti ödemeden en yüksek faydayı sağlayacak şekilde, müşterilerimizin yararlanmasına olanak tanır.

Sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkabilecek hastalıkları, muayenelerin poliçedeki belirtilen teminatlar ve limitler çerçevesinde kapsar. Yüksek standartlara sahip olan hastanelerde düşük primlerle tedavi göreceğinizi unutmayınız.Özel sağlık sigortası, sigortalanan kişilerin hastalık veya kaza sonucu oluşulabilecek sağlık giderlerini karşılamayı taahhüt eden ve istedikleri sağlık kurumunda tedavi olma imkanı tanıyan kişiye özel ve genel olarak hazırlanmış bir sağlık poliçesi türüdür.

Hastalandığınız veya bir kaza geçirdiğiniz takdirde oluşabilecek sorunları en aza indirgemek için size ve sevdiklerinizin isteğine bağlı sağlık sigortası poliçenizi indirimli ve avantajlı fiyat teklifleriyle sizin en hesaplı sigorta acenteniz olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz.  Bizden sağlık sigortası poliçesi yaptırmanız halinde özel hastanelerden de faydalanabileceğinizi unutmayın.  Üstelik almış olduğunuz sağlık sigortası poliçeniz ile istediğiniz doktor veya başka özel hastanelerde tedavi olma imkânınızı sigorta acentemiz olarak sizlere biz sağlıyoruz. İstediğiniz sağlık kuruluşlarından en uygun biçimde yararlanabilmek için sağlık sigorta poliçe teklifiniz şimdiden hazır. Yeterli mi? Hayır! Üstelik sağlık sigortası poliçesi alırsanız seyahat sigortanızın indirimli ve avantajlı fiyatlarından da yararlanabilirsiniz.

*Hastane giris ücretleri (70 TL - 160 TL arası)
*Muayeneler (60 TL - 100 TL arası)
*Tahliller (60 TL - 150 TL arası)
*Röntgen (70 TL - 120 TL arası)
*Ameliyatlar (2000 TL - 25000 TL arası)
*Fizik tedavi (50 TL - 150 TL arası tek seans)
*Diyaliz (150 TL - 250 TL arası tek seans)
*Cerrahi mudahaleler (500 TL - 1500 TL arası)
*Oda yatış (200 TL - 600 TL arası gecelik)
*Acil özel ambulans (50 TL - 200 TL)
*Suni uzuvlar (100 TL - 20000 TL)
*Yoğun bakım (50 TL - 200 TL günlük)
*Tanı yöntemleri (50 TL - 150 TL) ve bunun gibi SGK kapsamında olupta özel hastanelerin fark aldığı bir çok hastalık ve tedaviler.
ÖZEL HASTANELER FARK ALIYOR! 

AYLIK 40 TL den başlayan fiyatlarla SİZİN YERİNİZE FARKLARI BİZ ÖDÜYORUZ.
ANLAŞMALI HASTANELER    
Memorial, Dünyam, System, Kızılay, Medical Palace, Melikgazi, Tekden, Erciyes Kartal, Maya Göz

 

  • Ad Soyad

  • TCKN/VKN/YKN

  • Telefon

  • Email

iletisim HEMEN ARAYIN

Tekliflerinizi Hemen Hazırlayalım!

444 0 950